Fizikai, segéd, betanított munka

Betanított munkás - üzemi dolgozó kollégát keresünk a Roth Műanyagfeldolgozó Kft.-hez

Munkavégzés helye: Verőce
2018. 11. 16. 08:45

A Roth Műanyagfeldolgozó Kft. 1997 óta foglalkozik Magyarországon műszaki műanyagtermékek előállításával, autóipari,elektronikai és finommechanikai ágazatok részére.

BETANÍTOTT MUNKÁS – ÜZEMI DOLGOZÓ
munkatársat keres állandó éjszakára, azonnali belépéssel

Elvárások:

  • 8 általános és/ vagy szakmunkás végzettség
  • terhelhetőség, erős munkabírás
  • rugalmasság, pontosság
  • ápolt, igényes megjelenés

Főbb feladatok:

  • Műszakvezető munkájának segítése
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok kimérése, mozgatása, rakódása
  • Legyártott termékek mozgatása, csomagolása
  • Fröccsöntőgépek környezetének tisztántartása

Kínálat:

  • stabil, megbízható munkahely
  • bejelentett munkaviszony
  • munkábajárási költséghozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Verőce

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: info@roth-plastic.hu