Faipari szerviztechnikust keresünk váci telephellyel

Számítógép vezérelt faipari CNC gépek szerviz technikusát keressük.

Cégünkről:

Mi az Anest Csoport vagyunk. Modern technológiát biztosítunk a magyar fa- és alumíniumiparnak.Alapítónk több mint 30 éve kezdte pályáját, azzal a céllal, hogy a lehető legjobb megoldásokat nyújtsa azoknak, akiknek munkája a fa és az alkotás szeretetéről szól.

A legmeghatározóbb európai gyártók (SCM, Emmegi, BACCI, Centauro, stb..) csúcstechnológiás gépeit és szoftvereit értékesítjük és Magyarország jelenleg legnagyobb faipari szervizét üzemeltetjük. Csapatunk soraiban sok a fiatal, de mellette a szakma nagytudású, több 10 éves tapasztalattal rendelkező szakemberei segítik, hogy partnereink biztonságos, precíz üzemeket működtethessenek. Olyan lendületes munkatársat keresünk, aki élvezi, hogy mindig úton lehet, jó szakmai alapokkal rendelkezik és szereti a munkával járóváltozatos kihívásokat. (https://anest.hu/)

Feladatok

Ha velünk dolgozol:

  • Feladatod a faipari üzemekben meghibásodott gépek hibafeltárása, javítása, műszaki ellenőrzése, esetek rögzítése és riportálasa.
  • Jelentős része a munkádnak a felsőkategóriás faipari gépek beüzemelése, karbantartása és a gépkezelők oktatása
  • Egész évben járnod kell az országot, szinte minden nap egy új városban helytállni, ott segíteni, ahol kell

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (pl.elektronikai vagy mechatronikai)
  • Legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Legalább alapszintű kommunikációs készség angol nyelven
  • Szoftverfogékonyság
  • Kapcsolási rajzok, robbantott rajzok ismerete

Amit kínálunk

  • céges autó
  • tankolókártya
  • rendszeres képzés
  • munkaruha

Amit mi nyújtunk:

  • Kiemelkedő alapfizetéssel és havi jutalékkal tudsz hozzánk belépni
  • Céges autót, telefont, számítógépet, tabletet és munkaruhát biztosítunk
  • Rendszeres olaszországi képzéseket szervezünk, hogy szaktudásod naprakész legyen.
  • Összeszokott és összetartó csapat vár egy dinamikusan fejlődő családi vállalkozásban.

Munkavégzés helye:

országos, váci telephellyel

Bérezés: megegyezés szerint

Munkába állás kezdete:

azonnal

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!