Nyugdíjas hölgyet keresünk könnyű fizikai munkára Vác környékén

"BLAHA OFFICE" Kft.
Vác
2022. 04. 19.

Egy kedves és kellemes nyugdíjas hölgyet keresünk könnyű fizikai munkára egyszerűsített foglalkoztatással!

Heti két alkalommal 8 és 1 óra között 2.000 forintos óradíjjal, azaz alkalmanként 10.000 forint díjazással.

Piperetakarítás, portörlés, porszívózás, pipere vasalás, szaniterek tisztítása.

Családias légkör és kedves fogadtatás garantált!

Feladatok

  • Piperetakarítás, portörlés, porszívózás, pipere vasalás, szaniterek tisztítása.

Elvárások

  • Egy kedves és kellemes nyugdíjas hölgyet keresünk

Előnyök

  • Családias légkör és kedves fogadtatás garantált!

Amit kínálunk

  • Heti két alkalommal 8 és 1 óra között 2.000 forintos óradíjjal, azaz alkalmanként 10.000 forint díjazással.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott