Adminisztráció, irodai munka

Vevőfogadó-szállítólevél kiadó munkakörbe kollégát keresünk Vácott

Munkavégzés helye: Vác
2018. 06. 12. 10:50

Duna-Dráva Cement Kft. Logisztikai csapatába váci munkavégzési helyre Vevőfogadó-szállítólevél kiadó pozícióba 3 műszakos munkarendbe munkatársakat keresünk

Ezek a feladatok várnak az új munkatársakra:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, árufuvarozó vállalkozásokkal, gépjárművezetőkkel
  • Megrendelések alapján rakodási utasítások kiadása vevők részére
  • Szállítólevél kiállítás

Az ideális jelöltek:

  • Érettségivel rendelkeznek
  • Adminisztratív munkavégzésben szerzett tapasztalataik vannak
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkeznek
  • Munkavégzésükre a precízség és pontosság a jellemző

Nagyobb eséllyel pályáznak az állásra ha:

  • Szállításhoz kapcsolódó dokumentáció ismeretük és gyakorlatuk van

Amit kínálunk:

  • alapbéren felül, 3 műszakos munkarend esetén a délutános műszakpótlék +26%, éjszakai műszakpótlék +65%
  • cafeteria
  • év végi jutalom
  • utazási hozzájárulás
  • ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok
  • céges finanszírozású kihelyezett képzések
  • hosszú távú munkalehetőség

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével, bérigény megjelölésével, a palyazat@duna-drava.hu e-mail címre

Telefonszám: +36 70 378 2846