Kertépítéshez keresünk földmunkában, öntözőrendszerben jártas kollégákat

Igényes kertjeink kivitelezéséhez keresünk kollégákat. Kertépítésben, öntözőrendszer telepítésben, földmunkában járatos munkatársak jelentkezését várjuk. A dísznövények ismerete előnyt jelent.

Elsősorban teljes munkaidős, de megegyezés szerint időszakos munkavégzési lehetőség.

A munkavégzés helye a Gödöllő-Vác tengelyen.

Önálló, minőségi munkavégzés esetén kiemelt bérezés.

Kezdés azonnal.

Jelentkezni lehet:

  • Az oldalon keresztül.
  • Telefonon. A telefonszám bejhelentkezés után érhető el.

Feladatok

  • Öntözőrendszer, földmunka, növényesítés

Elvárások

  • Megbízhatóság, igényesség, munkabírás

Előnyök

  • Öntözőrendszerek ismerete,
  • Jártasság a tereprendezésben, terepszintezésben

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Kiemelkedő bérezés,
  • Védőital,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott