Munkalehetőség délutános óvodapedagógusnak Vácott

Munkavégzés helye: Vác
Fizetés: Bruttó 150000 - 220000 / Hónap
2018. 11. 16. 12:53

Frissen felújított épületbe költözött

Váci Waldorf Óvodába

keresünk

DÉLUTÁNOS ÓVODAPEDAGÓGUST
2019. január 1-i kezdéssel

Munkavégzés jellege: 4, 6 vagy 8 órás – a munkavállaló igénye szerint

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Téglaház út hrsz 1620/7

Feladatok:

  • elsődlegesen a délutános feladatok ellátása a munkaköri leírásban foglaltak szerint: gyermekek altatása és uzsonnáztatása

Illetmény és juttatások megállapítása:

  • “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései alapján

Elvárásaink:

  • ÓVODAPEDAGÓGIAI VÉGZETTSÉG
  • rugalmasság, csapatszellem, jó empatikus készség

Előny:

  • Waldorf végzettség vagy a Waldorf pedagógia ismerete

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéshez benyújtandó dokumentumok:

  • végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél

  • Emailben: ovoda@vaciwaldorf.hu
  • Telefonon: 06 27 898 016 illetve 06 30 538 7671

www.vaciwaldorf.hu