Betanított, fizikai munka

Betanított munkás hölgyek jelentkezését várjuk Verőce külterületén lévő telephelyére

Munkavégzés helye: Verőce
2018. 10. 31. 11:41

A Roth Műanyagfeldolgozó Kft., Betanított Hölgyek jelentkezését várja Verőce külterületén lévő telephelyére.

Munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:
• Kézi összeszerelési feladatok ellátása
• Fröccsöntő gépek kezelése, kiszolgálása
• Minőség ellenőrzése, utómunkák, javítások
• Elkészült termékek csomagolása

Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• több műszakos munkarend vállalása
• Pályakezdők jelentkezését Is várjuk!

Amit kínálunk:
• Cafeteria
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség
• Ingyenes buszjárat Nagymaros ill. Vác irányából

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: info@roth-plastic.hu

Elérhetőségünk: 27/ 581-260; 20-488-8048