Kereskedelem, értékesítés

Értékesítési asszisztens állás gépjármű márkakereskedésbe Vácott

Munkavégzés helye: Vác
2018. 06. 05. 10:10

Új autók forgalmazásával foglalkozó márkakereskedésünkbe keresünk fiatal, agilis kollégát értékesítési asszisztens pozícióba.

Feladatok:

  • Az értékesítő kolléga munkájának teljes körű segítése, utasításainak végrehajtása
  • Okmányirodai ügyintézés
  • Adminisztratív feladatok ellátása – napi szintű jelentéskészítés
  • Hitelügyintézés
  • Biztosításkötés
  • Árajánlatok készítése
  • Honlap szerkesztése (módosítások elvégzése admin felületen keresztül)
  • Gépjármű hirdetések szerkesztése, internetes feltöltése
  • Az ügyfelek fogadása, tájékoztatása, az autók bemutatása
  • Tesztvezetések lebonyolítása
  • Autók átvétele szállítótól, gépjárműpark rendezése
  • Szombat délelőtti nyitva tartás önálló lebonyolítása minden második héten

Elvárások: *B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

  • Váci vagy Váchoz közeli lakóhely (max. 15-20 km)
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Intelligens kommunikációs, tárgyalási képesség
  • Precíz, gyors önálló munkavégzés
  • Teljesítményorientáltság

Előnyt jelent:

  • Gépjármű értékesítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • PSZÁF tanúsítvány pénzügyi szolgáltatást közvetítői hatósági vizsgáról

Munkavégzés helye: Vác

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig: 8:00 – 17:00
  • Kéthetente szombaton: 9:00 – 13:00

Amennyiben úgy érzi, képes a feladatkör betöltésre, küldje el fényképes önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével (több hirdetésünk van )!

E-mail címünk: info@interautohazvac.hu