Betanított, fizikai munka

Játszótér építő, szerelő állásra kollégát keresünk Vác, Sződliget, Sződ, Göd, Dunakeszi térségéből

Munkavégzés helye: Vác
2018. 06. 04. 22:06

Váci telephelyű cég azonnali kezdéssel felvételt hirdet Vác, Sződliget, Sződ, Göd, Dunakeszi térségéből 25-45 év közötti férfi számára játszótér gyártására és szerelésére.

Elvárások:

• megbízható és precíz munkavégzés,
• általános faipari és szerelési ismeret,
• új munkafeladatokra való nyitottság,
• önálló munkavégzés,
• terhelhető, rugalmas karakter,
• B kategóriás jogosítvány megléte feltétel,

Feladatok:

• játszótéri eszközök gyártása, szerelése,
• felületkezelés, festés,
• helyszíni összeszerelés,
• árubeszerzés, szállítás,

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem,
• teljesítmény alapú korrekt elszámolás,
• jó hangulatú változatos munka,

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a fenti hirdetés az alábbi elérhetőségeken jelentkezzen: +3630-408-8818 vagy az alábbi email címre várjuk fényképes önéletrajzát: jatszovarak@gmail.com

Fizetés Nettó 160.000 – 200.000 HUF per Hónap