Minőségbiztosítás

Minőségellenőr munka Vácott azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Vác
2018. 04. 25. 11:21

Cégünk minőségellenőröket keres elsősorban FÉRFI jelöltek személyében – a nehéz alkaltrészek miatt – Vácon történő munkavégzésre azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • Szerver házakba épülő alkatrészek vizuális ellenőrzése, utómunkázása és IBM rendszerekben történő kezelése

A munkavégzés hétvégi és plusz teljesítéssel történik.

  • 2 műszakban ( 12 óra ) vagy
  • 3 műszakban ( 8 óra) vagy
  • 1 műszakos 8 óra (9 – 17)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hosszú távú elköteleződés
  • Saját személygépjármű megléte (az esetleges külső telephelyen történő teljesítés miatt)

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos munkarend (műszakpótlékok)
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság
  • Monotonitástűrő képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ beküldésével a lakatos@sikerpalyazat.hu email címen várjuk.