Kereskedelem, értékesítés

Vácott festékbolti eladó pozícióban munkalehetőség azonnali kezdéssel

Munkavégzés helye: Vác
2018. 04. 10. 11:30

Festék és vegyi-áru boltba, tapasztalt kolléga mellé, eladó munkatársat keresünk azonnali belépéssel, teljes munkaidőben, nehéz fizikai munkára.

Feladatok:

  • árubeszerzés, a megérkezett áru átvétele, raktározása, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása.
  • polcok feltöltése, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása
  • közreműködés a leltározásban
  • áruátvétel, rakodás (30-40 kg-os áruk pakolása)
  • takarítás

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • alapfokú számítógépes felhasználói ismeretek
  • középfokú szakképesítés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • kapcsolatteremtő készség
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontosság, felelősségtudat

Előny:

  • értékesítendő termékcsoport ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil hosszútávú munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség

Bérezés megbeszélés alapján.

Jelentkezni a bibor.vac@gmail.com email címen lehet, fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel.