Bővülő csapatunkban fuvarszervező - adminisztrációs állás Vácott

Cégünk egy 100%-ban magyar tulajdonú szállítmányozási vállalkozás, amely magas minőségű szállítmányozási szolgáltatásokat nyújt a magyar és nemzetközi piacon.

Szeretnél egy családias hangulatú, megbízható cégnél dolgozni? Akkor csatlakozz hozzánk!

Téged keresünk, ha otthonosan mozogsz a logisztika világában, ambícióval és a szállítmányozói üzletág iránti elkötelezettséggel rendelkezel.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat (bérigény megjelölésével) a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Feladatok

  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozás koordinálása és felügyelete
  • Szállítmányok nyomon követése, felmerülő problémák kezelése
  • Gépkocsivezetők napi szintű koordinálása, teljesítményének folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása, járművezetők elszámoltatása
  • Aktív kapcsolattartás a külföldi és belföldi ügyfelekkel, ügyfélkör bővítése
  • A fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Minimum 2 év tapasztalat logisztikai/fuvarszervezői munkakörben
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógép (MS Office) ismeretek
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfél központú kommunikáció
  • Cél- és eredményorientált, proaktív hozzáállás
  • Dinamikus munkatempó
  • Terhelhetőség
  • Csapatjátékos, nyitott személyiség

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Betanítás, szakmai támogatás
  • Fiatalos és barátságos csapat
  • Fejlődési lehetőségek

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!