Ékszerszalon eladó állás váci üzletünkben

SZIRÓTI ÉKSZER Kft.
Vác
2023. 08. 24.

Ékszerszalonunkba keressük megbízható Hölgy munkatársunkat.

Ha kereskedelmi végzettséggel rendelkezel, vagy az ékszerszakma területén szereztél bizonyítványt, akkor szeretettel várunk csapatunkba.

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, vagy ugorj be hozzánk a váci Tecso üzletsorán található üzletünkbe!

www.ekszerszalon.eu

Feladatok

  • Arany-ezüst ékszerek, márkás órák értékesítése.
  • Amennyiben szakmabeli vagy, akkor ékszerek készítése, javítása.

Elvárások

  • Kereskedelmi, vagy ötvös/becsüs végzettség.

Előnyök

  • Vidám, kommunikatív, értelmes, magára és munkájára igényes kollégát keresünk.
  • A legfontosabb tulajdonság a megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Változatos munka, kellemes környezet, családias légkör, versenyképes fizetés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!