Vendéglátás

Fagylalt pultos munkakörben álláslehetőség Vácott

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Vác
2018. 04. 09. 22:34
Jelentkezem

Váci kávézó és fagyizóba munkatársakat keresünk fagylaltpultos eladó pozíciókba.

Szakirányú végzettség illetve hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de a jelentkezésnek nem feltétele.

Amit várunk:

  • megbízhatóság
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kedves, színvonalas kiszolgálás

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • cégen belüli képzés

A jelentkezéseket az xservice2018@gmail.com e-mail címen várjuk fényképes önéletrajzzal.

Jelentkezem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az Adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.