Irodai adminisztrátor munka Vác településen

Ódon-Fon Kft.

Irodai adminisztrátor

Munkavégzés helye: Vác

2021. 07. 19. 13:14

Bővítenénk csapatunkat!

Fiatalos kollektívába keresünk dolgozni akaró és tudó, nem dohányzó irodai adminisztrátor kollégát, teljes munkaidős pozícióba.

Feladatok

  • leltárkészlet kezelése
  • házipénztár vezetése
  • kimenő és bejövő számlák rendszerezése
  • könyvelési anyag előkészítése
  • szabadságok nyilvántartása
  • kapcsolattartás a könyveléssel munkaügyekben és egyéb felmerülő kérdésekben

Elvárások

  • nagyfokú precizitás
  • monotonitástűrés
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • könyvelésben szerzett tapasztalat
  • jártasság Microsoft Excel használatában
  • irodavezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkahely
  • versenyképes bérezés
  • Vác belvárosában, vasútállomástól 5 percre található munkahely
  • modern munkaközeg

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.