Intézményvezető állás Csörögön

a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Csörögi Csiri-Biri Óvoda és Bölcsödébe

INTÉZMÉNYVEZETŐ

beosztásba keres vezető munkatársat a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány

A csörögi óvodát 2021. szeptember 1-jével veszi fenntartásába a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány. A nevelőtestületnek és a közösségnek olyan vezetőre van szüksége, aki képes szakmai és emberi összefogásra. Aki meglátja és munkatársaival képes megvalósítani is a szakmai megújulás lehetőségeit. Ha szeretne egy új utakat kereső pedagógus közösség vezetője lenni, ha hosszú távú és kihívásokkal teli munkalehetőséget keres, ha hivatásának tartja a hátrányos helyzetű gyerekek segítését és megfelel a kiírás feltételeinek, jelentkezzen a felhívásunkra!

Munkavégzésének helyszíne:

  • 2135, Csörög, Kossuth utca 21.

Állás elfoglalásának ideje: 2021 szeptember 1.

Jelentkezési határidő: 2021. július 20.

Jelentkezési dokumentáció beadásának helye:

  • postázási címe: 1032 Budapest, Vályog utca 10.
  • elektronikus címe: az oldalon keresztül

Jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatai
  • Erkölcsi bizonyítvány vagy annak igénylését igazoló irat
  • Motivációs levél

Adatkezelési tájékoztatónkat az alábbi linkre kattintva olvashatja el:

Feladatok

  • Az intézmény szakszerű és törvényes működésének, gazdálkodásának biztosítása
  • A nevelőtestületet vezetése, innovatív és színvonalas pedagógiai munka támogatása és folyamatos fejlesztése
  • Szoros és hatékony együttműködés a fenntartóval, és a településen működő szervezetekkel, intézményekkel

Elvárások

  • óvodapedagógusi végzettség
  • közoktatási vezető szakvizsga
  • legalább tíz év nevelési-oktatási gyakorlat
  • büntetlen előélet

Személyes elvárások:

  • Ismerje a köznevelés, a munkaügy, az igazgatás szakmai és jogi szabályait!
  • képes legyen a jogszabályi rendelkezések gyakorlati megvalósítására, az esetleges működési rendellenességek felismerésére, megfelelő intézkedések alkalmazására, döntések meghozatalára
  • képes legyen pedagógiai innovációkhoz, szervezeti változásokhoz az alkalmazotti testület támogatását megszerezni, a változásokat menedzselni
  • rendelkezzen pedagógiai elhivatottsággal, határozottsággal, magabiztos kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képességgel, empátiával forduljon a felnőttek és gyermekek felé, együttműködési készségében legyen töretlen és kitart

Amit kínálunk

Amit a máltai iskolák közössége kínál:

  • vezetői és a pedagógus csapat kialakításának lehetőségét
  • az alapítvány pedagógiai-módszertani csoportjának szakmai támogatását
  • innovációs keretet az intézményfejlesztéshez
  • megegyezés szerinti, az ágazatban kiemelkedő bért
  • szervezet és pedagógiai fejlesztések eredményeiért megállapodás szerinti teljesítményalapú keresetkiegészítési lehetőséget
  • szolgálati autót
  • mobiltelefon előfizetést és laptopot
  • indokolt esetben lakhatási támogatást

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Igazgató