Hálózatépítő technikus munkakörben álláslehetőség Vác és környékén

ACE TELECOM Kft.
Vác és környéke
Nettó 220 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 05. 26.

Az ACE Telecom saját távközlési hálózatának kiépítésével foglalkozó technikusi csapatunkat bővítjük, ezért keressük új kollégánkat.

Feladatok

Hogy telnek a váci hálózatépítő technikus napjai?

  • Reggel indulnak párban az aznapi munka helyszínére, ami lehet az egyik bázisállomásunk, vagy egy ügyfelünk telephelye.
  • Minden nap változatosan telik, legtöbbször a cég saját hálózatán keresztül biztosított internet eléréshez szükséges telepítéseken dolgoznak, illetve a különböző mikrohullámú eszközök üzembe helyezése is az ő feladatuk.

Elvárások

Téged keresünk:

  • Ha van műszaki érzéked, tudsz kábelezni, szoktál technikai berendezéseket szerelni.
  • Ha találkoztál már hálózati eszközökkel (MikroTik, Cambium, stb.) és vannak rádiótechnikai telepítési ismereteid annak örülünk, de ha nem mozogsz magabiztosan ezeken a területeken, az sem kizáró ok.
  • Ha szereted a műszaki újdonságokat és nyitott vagy ezeket megtanulni, akkor minden szükséges tudást itt elsajátíthatsz.
  • Ha szeretsz a szabadban dolgozni és nincs tériszonyod.
  • Ha van jogosítványod és autó vezetési tapasztalatod, mert ezekre szükséged lesz a munkavégzéshez.

Amit kínálunk

Miért szeretnek hálózatépítő technikus kollégáink nálunk dolgozni?

  • „nincs két egyforma nap, és szerintem nagyon vagány a magasban dolgozni”
  • „Itt teljesen biztonságban érzem magam, bízhatok a cég stabilitásában és, hogy megbecsülik a munkámat”
  • „sokat tanulhatok, járhatok képzésekre is, ami nekem nagyon fontos”
  • „van egy fotóm, ahol egy vitorláshajó 25 méter magas árbócának a tetején lógok az Adriai-tenger közepén, amit csak annak köszönhetek, hogy itt dolgozom”

Bérezés

  • Megállapodás szerint.
  • Minimum havi nettó 220.000 Ft kezdő fizetés. Szakmai tapasztalattól függően és azzal arányosan növekedhet a kínált induló bér.
  • Az összes szakmai kompetencia birtokában elérhető jövedelem a szóbanforgó pozícióban nettó 300.000 Ft

Munkavégzés helye: Vác és vonzáskörzete

Munkavégzés jellege: Teljes munkaidő

Még több információért látogass el a acetelecom.hu/karrier oldalra!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!