Ügyfélszolgálati biztosítási asszisztens állás Vácott

Ügyfélszolgálati biztosítási asszisztens pozícióban négy munkatársunk dolgozik.

Biztosítási asszisztensként akkor teszed jól a dolgod, ha törődsz az ügyfelekkel, ezáltal megérted őket, képes vagy felismerni valódi szükségleteiket. A biztosítók termékeinek palettájából azokat ajánlod nekik, amik valódi megoldást vagy nagyobb biztonságot nyújtanak számukra.

Munkád végső eredménymérője az lesz, hogy mennyire tudod megtartani az ügyfeleket, milyen széles biztosítási palettára tesznek szert általad.

Mivel szolgáltatásaink kiemelkedően jók, jelenlegi ügyfeleink nagyon szeretik, ezért rajtad áll, hogy ez mennyire sikerül!

Feladatok

  • Az ügyfélszolgálatra betérő ügyfelek biztosítási problémáit megoldani, igény szerint új biztosítást kötni.
  • A Biztosítási Centrum stabil ügyfélkörét, partnereit magas színvonalon kiszolgálni.
  • Kapcsolatot tartani ügyfelekkel, biztosító társaságokkal, szerződött partnerekkel.
  • A biztosítási szerződések teljes kezelését és ügyvitelét folytatni.

Elvárások

  • Jó a kommunikációs, és szervező készséged.
  • Munkádat önállóan, precízen végzed, jó a problémamegoldó képességed.
  • Pozitívan gondolkodsz, rugalmas és nyitott vagy a változásokra.
  • Találkoztál már ügyviteli nyilvántartó rendszerrel, van számítógépes ismereted (MS Office).

Előnyök

  • Előnyt jelent – de nem feltétel – a biztosítás szakmai végzettség vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés,
  • Heti 40 órás, alkalmazotti jogviszony, fix bérezés,
  • Munkavégzési hely a modern váci ügyfélszolgálati irodánk,
  • Ügyfeleink kitűnő emberek, akik megajándékozhatnak - csoki, virág, sütemény, bonbon stb. - az értékes munkád miatt,
  • Elképesztően jó csapatunk van, munkatársaink segítik egymást, mindenki az ügyfelekért dolgozik
  • Hagyunk önállóan dolgozni, de szakmai fejlődésedet folyamatos képzéssel támogatjuk
  • Közvetlen kapcsolatban leszel az ügyfelekkel és partnereinkkel,
  • Nincs multi-környezet, ez egy családias, magyar tulajdonú, több mint 25 éve biztosítási alkuszként működő cég,
  • Csak értékes és izgalmas munkát kell végezned, ami nem az, azt a gépek, szoftverek végzik el nálunk,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!