Német nyelvtudású ügyfélkapcsolati munkatársat keres váci cég

Munkavégzés helye: Vác
2018. 01. 17. 10:11

Cégünk, az Ipress Center CE Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. együttese, a német EDS cégcsoport tagjaként Magyarországon piacvezetőként működik és a régióban is az elsők között szerepel az iparágban. Társaságunk Kelet- és Közép Európa egyik legmodernebb nyomdai szolgáltató központjaként több milliárd forint értékű eszközparkkal rendelkezik, éves árbevételünk meghaladja a 25 milliárd forintot, alkalmazottaink száma eléri a 400 főt.
A nyomda magas minőségű, glossy magazinok kivitelezésével foglalkozik magyarországi, német, valamint osztrák partnerek részére (Pl.: HVG, Nők Lapja, Haszon, PC Guru, ELLE, Marie Claire, Playboy), illetve a szórólapgyártás területén is piacvezető pozíciót foglalunk el – partnereink között minden ismert hazai kiskereskedelmi lánc megtalálható.

Csatlakozzon folyamatosan növekvő közösségünkhöz az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok:

• Kapcsolattartás a meglévő partnercégekkel, kiadókkal
• Beérkező megrendelések feldolgozása, árajánlatok készítése
• Nyomdai gyártás felügyelete és ellenőrzése
• Szoros együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

• Nyomdaipari végzettség
• Hasonló területen szerzett, legalább 2 éves nyomdaipari tapasztalat
• Scroll nyomdai szoftver ismerete előnyt jelent
• Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különösen Excel)
• Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
• Precizitás, megbízhatóság, önállóság és csapatszellem

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos szakmai fejlődés, kihívások, változatos munka
• Fiatal, motivált csapat, pozitív munkahelyi légkör
• Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Vác (Pest megye)

Kérjük, hogy érdeklődés esetén fényképes önéletrajzát az alábbi email címre küldje:
hr@ipresscenter.hu