Főkönyvi könyvelő álláslehetőség Vácon

Vác Város Önkormányzat Idősek Otthona és Klubja
a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet
Főkönyvi könyvelő munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű közalkalmazotti jogvizsony.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A Szociális Szolgáltatások Házához és a Váci Család- és Gyermekjóléti Központhoz tartozó  könyvelési  feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Előnyök

  • Államháztartási számvitelben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Illetmény és juttatások:
  • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!