Álláshirdetés CNC/élzáró technikus munkakörben Vác és környékén

Service Team Kft.

2020. 03. 03.

CNC és élzáró szerviztechnikus munkatársat keresünk!

Cégünk fa-és alumíniumipari gépek beüzemelésével, szervizelésével foglalkozik.

Keressük műszaki érzékkel rendelkező, angolul értő-és beszélő, Vác közelében élő kollégánkat.

Rólunk:

Túlnyomórészt olasz gépeket forgalmaz cégünk, szerviz részlegünk pedig ezek állandó karbantartásával, javításával és beüzemelésével foglalkozik.

Egy nyolcvanas években indult családi vállalkozás vagyunk, összeszokott csapattal, a hazai iparban egyedülálló, folyamatosan fejlődő szaktudással. Telephelyünk Vácon található, viszont az ország egész területén végezzük szerviz-és értékesítői munkánkat.

Feladatok

A munka leírása:

Technikusaink egész évben járják az országot, a gépek beüzemelését, betanítását, majd az üzemeltetés során jelentkező hibák javítását és a gépek időszakos karbantartását a különböző géptípusokra specializálódott szervizesek végzik. A háttérből folyamatos támogatást nyújtunk a problémák gyors és sikeres elhárítása érdekében.

Elvárások

Feltételek:

  • jogosítvány
  • angol nyelvi alapismeretek
  • műszaki előképzettség
  • Vác környéki lakhely

Előnyök

  • gépész előképzettség
  • faiparos ismeretek

Amit kínálunk

  • Folyamatos tudásfejlesztés, szakképzés
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon, autó, egyenruha
  • Összetartó csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!