Energetikus állás a Váci Távhő Nonprofit Közhasznú Kft.-nél

         A Váci Távhő Nonprofit Közhasznú Kft. pályázatot hirdet

ENERGETIKUSI

munkakör betöltésére

Jelentkezni fényképes önéletrajz, végzettséget igazoló dokumnetumok és fizetési igény benyújtásával lehet a Váci Távhő Nonprofit Közhasznú Kft-nél 2600 Vác, Zrínyi u.9. címen postai úton, vagy elektronikus formában a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Az egyes létesítményekben az energiafelhasználás tervezése, ellenőrzése, nyilvántartása, takarékos és hatékony és átfogó energiagazdálkodási rend kialakítása
  • Kapcsolattartás szakmai felügyeleti szervekkel, adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése
  • Részvétel a Kft-nél és az együttműködő szervezeteinél energetikai célú beruházások, előkészítésében és lebonyolításuk ellenőrzése
  • Közreműködés energia beszerzés lebonyolításában
  • Energiahatékonyság növekedését lehetővé pályázati lehetőségek feltérképezése
  • Kapcsolattartás a társvállalatokkal és beszállítókkal
  • Közreműködés, az önkormányzati feladatellátás biztosításához szükséges energetikai feladatokban
  • Vonatkozó ágazati jogszabályi változások nyomon követése

Elvárások

  • Legalább szakirányú technikusi végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Büntetlen előélet
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Villamos mérnöki, vagy energetikai mérnöki végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Energetikai audítori végzettség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!