Autószerelő állás Csörög településen

Több, mint 20 éve működő, fuvarozással foglalkozó cégünkbe keresünk autószerelő munkatársat tehergépjárműveink szereléséhez.

Munkavégzés helye Csörög, teljes munkaidőben.

Bérezés megállapodás szerint az első személyes találkozás alkalmával.

Érdeklődni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz küldésével.

Feladatok

  • teherautók/autók folyamatos karbantartása,
  • alkatrészek rendelése,
  • az elromlott, vagy sérült alkatrészek cseréje.
  • a sofőrök által észlelt hibák felülvizsgálása és javítása

Elvárások

  • autó és tehergépjármű szerelésében szerzett tapasztalat,
  • terhelhetőség
  • precíz és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, baráti hangulat, családias légkör, pontos fizetés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos