Informatika, telekommunikáció

Rendszerinformatikus állás Vácott

Munkavégzés helye: Vác
2019. 11. 15. 09:44

Rendszerinformatikus

Feladatok:

  • Nagyvállalati Microsoft Windows hálózat teljes körű felügyelete
  • Nagyvállalati hálózat üzemeltetése, fejlesztése
  • Teljes körű adatmentés felügyelet
  • Ipari számítógépek felügyelete, szoftveres és hardveres karbantartása
  • Ipari kamerás mérőműszerek szoftveres vezérlésének felügyelete
  • Adatbázisok felügyelete
  • Napi szintű angol nyelvű kommunikáció a cégcsoport IT részlegével
  • IT menedzsment feladatok ellátása, dokumentálása angol nyelven
  • Változásmenedzsment dokumentációk készítése, érvényesítése angol nyelven

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség angol és magyar nyelven
  • Önálló munkavégzés
  • Windows környezet ismerete – szerver, munkaállomás
  • Microsoft SQL adatbázis ismeretek
  • Nagyvállalati hálózatok ismerete
  • IT rendszerek üzemeltetésében és adminisztrációjában szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • ITIL ismeretek
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Azonnali munkakezdés
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.