Raktáros munkalehetőség Verőce külterületén lévő telephelyen azonnali kezdéssel

Raktáros Munkatárs

Műanyagfröccsöntéssel foglalkozó cégünk telephelyére, Verőce külterületére azonnali kezdéssel Raktárost keresünk.

Munkakörhöz tartozó feladatok, felelősségek:

  • árubeérkeztetés, tárhelyes tárolás, könyvelés
  • kiszállítások előkészítése, komissziózás, csomagolás
  • gyártás kiszolgálása: anyagkiadás, adminisztráció
  • gyártásból érkezős termékek mérése, csomagolása, könyvelése
  • raktári rend, tisztaság fenntartása
  • göngyöleg, csomagolóanyagok kezelése
  • időszakos és éves leltározás elvégzése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • matematikai képesség és készség
  • felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • csapatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • hozzájárulás a munkába járási költségekhez
  • hétköznapi egy műszakos munkavégzés
  • bejelentett munkaviszony

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva telefonszám feltüntetésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)