Irodai, adminisztratív feladatok ellátására munkatársat keresünk Vácott

Post Log Admin Kft.
Vác
2019. 09. 23.

Vácon működő irodába (jogi tevékenység), több munkakör betöltésére várunk jelentkezőket:
postázás, iktatás, telefonos ügyintézés, számlázás, könyvelés, hivatalos levelezés

Munkaidő: heti 40 óra, napi 8 óra, bejelentett munkaviszony.

Stabil, hosszútávú munka. (Kérjük, hogy "ideiglenes" szándékkal senki se jelentkezzen!)

Túlóra nincs. Az elvégzendő feladatokat, munaköröket ellenben stressztűrő, kiegyensúlyozott, egészségileg stabil, rendezett családi háttérrel, állandó lakhellyel rendelkező személyek részére ajánljuk. A munkavégzés során fizikai igénybevétel történhet (kötegelt iratok, akták pakolása, rendezése.)

Elvárások:

  • minimum középiskolai, gimnáziumi érettségi. Kiváló helyesírási, olvasási, értelmezési készség. Számítógépes ismeret: Word, Excel

Pályakezdők, de adminisztratív munkakörben jártas személyek jelentkezését is várjuk.

Bérezés:

  • alkalmasság, tapasztalat, betöltött munkakör, terhelhetőség függyvényében, a hatályos jogszabályi rendelkezések figyelembevételével.

Tekintettel a próbaidőre és az elvárásokra, jelenleg munkaviszonnyal rendelkező munkavállalók jelentkezését nem javasoljuk. (A munkahelyváltás nem javasolt.)

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, elérhetőség megjelölésével, az irodaimunkavac::at::gmail::dot::com e-mail címre.

Az alkalmasnak ítélt önéletrajzokban feltüntetett elérhetőségre állásinterjú céljából visszajelzünk. (A jelentkezők általánosságban tapasztalt nagy száma miatt nem tudunk minden megkeresésre válaszolni, melyért ezúton is elnézést kérünk.)

Társaságunk személyes adatokat nem gyűjt, a beérkezett önéletrajzokat 30 nap elteltével töröljük.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!