Betanított munkás, nyomdai munkás munkakörre kollégát keresünk váci telephelyre

EDS Zrínyi Zrt. Zrt.
Vác
2019. 09. 18.

CSATLAKOZZON CSAPATUNKHOZ!

Közép- és Kelet Európa legnagyobb nyomdája, az Ipress Center Central Europe Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. együttese munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe váci telephelyére:

  • betanított munkás,  nyomdai munkás

Munkavégzés helye:  2600 Vác, Nádas u. 6.

További információ a 30/413-2120 telefonszámon kérhető.

Önéletrajzokat a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A fogyó- és nyersanyagok előkészítése a termelési folyamathoz
  • A nyomdagép és környezetének rendben tartása
  • Gépmester irányítása szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Alapvető számítógépes ismeretek (vonalkód olvasó használata)
  • Általános iskolai végzettség

Előnyök

  • Szakmai végzettség előny,
  • Munkatapasztalat 1-2 év

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes pozíció
  • Hosszú távú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
  • Pozitív, dinamikus légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!