Munkaügy, munkavédelem

Bér és TB ügyintéző állás váci munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Vác
2019. 09. 11. 11:16

A TRIGO Group HR csapatába Bér és TB ügyintéző kollégát keresünk, váci munkavégzéssel

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés papír alapú jelenlét alapján (havi és hóközi)
  • Munkaidő nyilvántartások ellenőrzése, egyeztetése
  • Munkatársak beléptetése és kiléptetése
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás
  • Letiltások, levonások kezelése, rögzítése
  • Teljes körű TB ügyintézés
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Családi adó- és személyi kedvezmények rögzítése
  • Közlekedési támogatás rögzítése, kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szakmai tapasztalat van a hátad mögött egy nagy létszámú cégnél
  • Foglalkoztál már órabéres, több műszakban dolgozók számfejtésével
  • Termelői iparágban szerzett tapasztalat előny jelent
  • Naprakész ismereteid vannak az MT jogszabályok terén
  • Szeretsz egyedül dolgozni, de jól érzed magad csapatban is
  • Tanulásra nyitott, precíz embernek tartod magad
  • MaxOft bérprogram ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkavégzés helye: Vác
  • Munkába állás kezdete: amint lehetséges