Takarító-gondnok álláslehetőség Verőcén

A Roth Műanyagfeldolgozó Kft. 1997 óta foglalkozik Magyarországon műszaki műanyagtermékek előállításával, autóipari, elektronikai és finommechanikai ágazatok részére.

TAKARÍTÓ - GONDNOK

munkatársat keres, azonnali belépéssel

Elvárások:

  • 8 általános és/ vagy szakmunkás végzettség
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Önmagára és környezetére való igényesség
  • Önálló munkavégzés

Főbb feladatok:

  • Irodák, szociális helységek takarítása
  • Külső körlet és belső udvar rendben tartása
  • Hulladék tárolók ürítése és elszállításra való előkészítése
  • Üzemi hulladékok kezelése, veszélyes hulladék gyűjtése
  • Kisebb karbantartási munkák elvégzése
  • Gyártótér, összeszerelő műhely, kisműhelyek, raktár tisztántartása

Amit kínáunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Egy műszakos munkarend
  • Munkábajárási költséghozzájárulás

Munkavégzés helye:

  •  Verőce külterülete

            Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

            Elérhetőségünk: 27/ 581-260; 20-488-8048

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános