Bolti eladó munkatársat keresünk Vác és környékén

GépDepo.hu Kft.
Nagymaros
2019. 05. 16.

Bolti eladó munkatárs

FELADATOK

  • Ügyfelek szakszerű, udvarias kiszolgálása
  • Rendelések összekészítése, áru komissiózása
  • Árak és árinformációk követése, akciós listák figyelése
  • Bejövő termékek áruátvétele, áru feltöltése, termékminták kihelyezése, esetenként a vásárlók igénye szerint termékek összeszerelése, bemutatása

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Jó kommunikációs képesség, és empatikus beállítottság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás és pontosság
  • Gyors tanulási képesség és jó memória

Előny a termék ismeret vagy hasonló környezetben szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • Versenyképes fizetés, valamint cafeteria
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • 2626 Nagymaros, Váci út 90-92.- Házépítők boltja / barkács- és építőanyag áruház

Munkába állás - azonnal!

Ha felkeltette érdeklődésed állásajánlatunk, várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény és pozíció megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános