Fizikai, segéd, betanított munka

Nagytarcsai kézműves nyalóka gyártó cég munkatársat keres

Munkavégzés helye: Nagytarcsa
Fizetés: Bruttó 220000 - 240000 / hónap
2019. 03. 25. 09:36

Nagytarcsai kézműves nyalóka gyártó cég bővülő csapatába kollégákat keres.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, akik még a Cápák között című műsorban is szerepeltek, akkor csatlakozz hozzánk és a Nauty Lollipops márkához.

Feladatok:

  • kézzel készült nyalóka gyártása
  • csomagolása

Elvárások:

  • nincsenek elvárásaink, csak az, hogy becsületesen dolgozz

Amit kínálunk:

  • havi bérezés:  bruttó 220.000.- Ft - 240.000.-Ft + nettó 28.000.- Ft cafeteria
  • kellemes munkahelyi légkör
  • vácról is induló céges járat és csapat
  • egy műszakos munkarend (nincs váltott műszak)
  • nincs hétvégi munkavégzés