Nagytarcsai kézműves nyalóka gyártó cég munkatársat keres

F & F Kft.
Nagytarcsa
Bruttó 220 000 Ft - 240 000 Ft / hónap
2019. 03. 25.

Nagytarcsai kézműves nyalóka gyártó cég bővülő csapatába kollégákat keres.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, akik még a Cápák között című műsorban is szerepeltek, akkor csatlakozz hozzánk és a Nauty Lollipops márkához.

Feladatok

  • kézzel készült nyalóka gyártása
  • csomagolása

Elvárások

  • nincsenek elvárásaink, csak az, hogy becsületesen dolgozz

Amit kínálunk

  • havi bérezés:  bruttó 220.000.- Ft - 240.000.-Ft + nettó 28.000.- Ft cafeteria
  • kellemes munkahelyi légkör
  • vácról is induló céges járat és csapat
  • egy műszakos munkarend (nincs váltott műszak)
  • nincs hétvégi munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott