Értékesítés támogató munkatársat keresünk Vácott

Netlient Kft.
Vác
2019. 03. 19.

Értékesítés támogató munkatársat keresünk!

Ha szeretnél családias környezetben dolgozni, optimális egyensúlyt teremteni a munka és magánélet között, de közben izgalmas és érdekes munkát végezni, sok embert megismerni, akkor jelentkezz hozzánk!

Kik Vagyunk mi?
Magyarország egyik vezető törzsvásárlói rendszer szolgáltatója vagyunk. Magyar, családi vállalkozásként működünk. Elsődleges termékünk egy törzsvásárlói felhő alapú szoftver, melyet a kereskedelem, szolgáltatói szektor és vendéglátás minden szegmensében értékesítünk.

Ha a fentiek alapján megtetszett az ajánlatunk, ne habozz! Nyomd meg a 'Jelentkezem' gombot, küldd el önéletrajzodat vagy hívd a +36 20 434-9342-es telefonszámot!

Feladatok

Mik legfontosabb napi teendőid:

  • a törzsvásárlói rendszerünk használatának oktatása ügyfeleink számára;
  • az értékesítő kollégáid operatív támogatása, szerződés előkészítés;
  • szoros kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • az ügyfelekkel kapcsolatos adminisztratív jellegű vevőszolgálati teendők ellátása;

Elvárások

Mit várunk Tőled:

  • legyen jó kommunikációs képességed, szeress emberekkel foglalkozni, könnyen teremts kapcsolatot;
  • rendelkezz magabiztos Office ismeretekkel, könnyen tanuld meg új szoftverek felhasználói szintű kezelését;
  • önállóan tudd végezni a munkádat, és hatékonyan tudd beosztani az idődet;
  • legyél precíz és igényes a munkádra;
  • szervezésben, problémamegoldásban járj élen;

Előnyök

Előnyös ha:

  • oktatás területén szereztél már tapasztalatot;
  • foglalkoztál értékesítéssel vagy értékesítés támogatással;
  • marketing területen dolgoztál;
  • beszélsz valamilyen nyelven;
  • Vácon vagy vonzáskörzetében élsz;
  • tudsz autót vezetni;

Amit kínálunk

Miért éri meg neked:

  • versenyképes fix bérezést kínálunk;
  • a munkavégzés rugalmas, dolgozhatsz az irodánkban, mely jól megközelíthető helyen van, vagy részben otthonról is;
  • részmunkaidőben végezheted a feladataid;
  • fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz, kollégáid megbecsülnek és érted is dolgoznak;
  • mi hosszú távra gondolkodunk benned;

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!