Lejárt hirdetés

Kazánkezelő munka Vácott B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Váci Távhő Nonprofit Közhasznú Kft.

Gépkezelő

Munkavégzés helye: Vác

1970. 01. 01. 01:00

Több mint 25 éves múltra visszatekintő, a hőtermelés és hőszolgáltatás területén tevékenységet végző Váci Távhő Nonprofit Közhasznú Kft. sikeres tevékenységének és folyamatosan bővülő feladatainak ellátására határozatlan időre munkatársat keres váci munkavégzésre,

Kazánkezelő
munkakörbe

Feladatok

  • Távfelügyelt és állandó felügyeletű hőenergia-termelő és -továbbító berendezések napi üzemeltetése.
  • Közreműködés a jelentkező üzemzavarok, meghibásodások okainak feltárásában, azok megszüntetésében, esetleges karbantartási feladatok ellátásában.
  • A munkavégzés megszakítás nélküli váltott műszakú munkarendben történik, folyamatos gépjármű-használattal.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány (kazánkezelő 2-12 T, kazángépész)
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  •  Önálló, precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Feladatokban előírt szakmai tapasztalat
  • Szolgáltatási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, rendszeres jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Munkába járás támogatás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott