Fizikai, segéd, betanított munka

Kötészeti munkatársat keresünk betanított munkára Vácott

Munkavégzés helye: Vác
2019. 09. 13. 09:20

Váci nyomda/könyvkötészet keres munkaerőt egy műszakban könnyű, fizikai, betanított munka végzésére, azonnali kezdéssel.

Képzettség nem szükséges, de elvárt a jó kézügyesség, igényes, megbízható, precíz munkavégzés.

Könyvkötészeti, nyomdai tapasztalat előny.

Fizetés megegyezés szerint.

Érdeklődni: 06-27-502-765, illetve önéletrajzokat várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • kötészeti  kézi munkák elvégzése
  • kötészeti gépek kezelése

Elvárások:

  •  jó kézügyesség
  • precizitás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  •  fix idejű egyműszakos munkarend (06:30-15:00, fél óra ebédszünettel)