Pénzügy, számvitel, kontrolling

Valutapénztáros állás Vácott megbízható, pontos munkavállalónak

Munkavégzés helye: Vác
2019. 02. 12. 09:45

Valutapénztárost keresünk!

Megbízható, pontos, számítógép használatában erős felhasználói ismeretekkel rendelkező munkavállalót keresünk adminisztrációs és pénztárosi feladatokra.

Kereskedelmi tevékenység, széles, változatos ügyfélkör, kedvező munkabeosztás.

Meglévő valutapénztáros, ékszer becsüs végzettség előnyt jelent.

Hirdető: Eszter

  • 2600 Vác Csányi krt
  • (70)3129126
  • "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Adminisztrációs,pénztári feladatok

Elvárások:

  • megbízható,pontos,számítógép használatában erős felhasználói ismeretek

Előnyök:

  • valutapénztárosi ill.becsüsi végzettség