Betanított munkakörbe kemence üzemeltető kollégát keresünk Vácott

Kemence üzemeltető

A Duna-Dráva Cement Kft. váci Gyárába Kemence üzemeltető munkatársakat keresünk megszakítás nélküli munkarendbe.

Feladatok

Az alábbi főbb feladatok várnak az új munkatársra:

  • Az üzem technológiai területeinek, berendezéseinek kezelése, felügyelete, rendben és tisztán tartása
  • Kapcsolattartás a vezérlő személyzetével, fenn a kapcsolódó termelési üzemek és karbantartó üzemek dolgozóival

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • Legalább alapfokú (8 általános) végzettséget szerzett

Előnyök

Nagyobb eséllyel pályázik az állásra, ha:

  • Ipari gáz és olajtüzelő berendezés kezelő végzettséget szerzett

Amit kínálunk

  • Cafeteria és év végi jutalom a belső szabályzatoknak megfelelően
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Céges finanszírozású képzések, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy támogató csapatban
  • Műszakpótlék

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével, bérigény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)