Kereskedelem, értékesítés

A Balla Ingatlan Iroda Vácott ingatlan értékesítő kollégát keres

Munkavégzés helye: Vác
2019. 01. 29. 12:52

MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Kedves leendő kollégánk!

Változatos, rugalmas, önálló munkát szeretnél, ami versenyképes jövedelmet biztosít?

Ha tudsz és szeretsz dolgozni, jelentkezz!

Ha arra vágysz, hogy NE

  • műszakban dolgozz
  • ne legyen minden napod egyforma és eddig azt gondolták Rólad, hogy
  • túlképzett vagy, nem vagy szerintük túl fiatal
  • a gyereked akadály és nem inspiráció
  • kreativitásod hátrány, és nem előny

Feladatok:

  • Ingatlan megbízások felvétele, kezelése, bemutatása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Megállapodások előkészítése, lezárása

Ami garantálja a sikert:

  • Professzionális irodai háttér
  • Kiemelkedően magas jövedelem lehetősége
  • Teljes körű marketingtámogatás- névjegykártya, hirdetések, táblák,
  • Hatékony képzési rendszer

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nem feltétel a munkakör betöltéséhez, elég ha elszánt és kitartó vagy mivel a belső tréningjeik során elsajátíthatóak az ismeretek.

Ha úgy érzed, hogy alkalmas vagy a pozíció betöltésére, küldj önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy vedd fel velünk a kapcsolatot a +36 30 894-1040 -es telefonszámon!

Feladatok:

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nem feltétel a munkakör betöltéséhez, elég ha elszánt és kitartó vagy , mivel a belső tréningjeik során elsajátíthatóak az ismeretek.