Grafikus- kereskedelmi munkatársat keresünk gödi irodánkba

Díszker Kft.
Göd
2019. 01. 28.

Reklám- ajándéktárgyakkal foglalkozó gödi székhelyű kereskedelmi cég keres gödi vagy Göd vonzáskörzetében élő
Grafikus-, és kereskedelmi asszisztens
munkatársat.

Fényképes, kézzel és géppel is megírt önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi címen várjuk fizetési igény megjelölésével:

  • 2131 Göd Pf: 84.
  • Email-t a "Jelentkezem" gombra kattinta várjuk.

A borítékra kérjük írd rá: „asszisztens” jeligét.

Feladatok

  • grafikai feladatok (emblémázási előkészítéshez, web oldalhoz, hírlevelekhez egyéb marketing tevékenységhez)
  • a kollégákkal szoros együttműködés ajánlatok előkészítése, beszerzési feladatok ellátása,
  • fuvarszervezés, vámügyintézés koordinálása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és partnerekkel emailen és telefonon
  • számlakezelés, iratrendezés, rendelések nyomon követése
  • egyéb irodai adminisztráció: levelezés,  adatbázis kezelése

Elvárások

  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • grafikai ismeretek (Corel Draw, Illustrator, Adobe Acrobat Reader, Photoshop -  bármelyik felhasználói szintű ismerete)
  • beszerzési tapasztalatok előnyt jelentenek
  • számítástechnikai ismeretek: Word, Excel, internet böngésző stb..
  • jó kommunikációs képesség és szervezőkészség,
  • határozott fellépés, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Beszerzési tapasztalatok
  • Kereskedelmi területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!