Fuvarszervező állás Vácott versenyképes jövedelemmel

Rush Group Kft.
Vác
2019. 01. 15.

Fuvarszervező állás

A Rush Group Kft, mint a Rush Group Limited cégcsoport tagja, nemzetközi piacokon zöldség- gyümölcs nagykereskedelmet folytat és saját árujának mozgatására nemzetközi fuvarszervezőt keres.

Feladatkör:

  • Az árukereskedelemhez kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása,  tervezése, szervezése és lebonyolítása
  • Napi fuvarfeladatok lebonyolítása, nyomon követése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció angol és/vagy német nyelven
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Fuvarozással kapcsolatos végzettség előny
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás, írásban és szóban
  • Ugyanazon munkakörben (nemzetközi fuvarszervezés) szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, önszervező képesség
  • Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
  • Vonatkozó szabályozások ismerete
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Váci munkavégzés
  • Versenyképes, megállapodás szerinti fizetés
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség

Fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)