Villanyszerelő állás Vácott szakirányú végzettséggel

Villanyszerelő

Több mint 25 éves múltra visszatekintő, a hőtermelés és hőszolgáltatás területén tevékenységet végző Váci Távhő Nonprofit Közhasznú Kft. sikeres tevékenységének és folyamatosan bővülő feladatainak ellátására határozatlan időre munkatársat keres váci munkavégzésre,

VILLANYSZERELŐ
munkakörbe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát küldje el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Kazánházak, hőközpontok berendezéseinek elektromos karbantartása
  • Kazánházi, hőközponti üzemzavarok hibakeresése, elhárítása
  • Új elektromos szerelések elvégzése

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Feladatokban előírt szakmai tapasztalat
  • Szolgáltatási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megbízható, rendszeres jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Munkába járás támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos