Targoncavezető munkatársat keresünk nettó 950/óra bérezéssel

Munkavégzés helye: Vác
Fizetés: Nettó 950 - 950 / Óra
2017. 07. 18. 11:05

Váci raktárunkba azonnali kezdéssel targoncavezető kollégákat keresünk folyamatos munkavégzéssel 2 műszakos munkarendbe (nappalos és éjszakás) az alábbi beosztás nettó 950 ft/óráért.

5 nappalos munkanap 5 szabadnap 5 éjszakás munkanap 5 szabadnap.
Kérés esetén túlóra megoldható.
Értelemszerűen bejelentett (táppénz, stb.) hosszú távú állásról van szó 3 havi cégváltások nélkül.
A munkabér kifizetést igény szerint rugalmasan is tudjuk kezelni.

Feladatkör:
• Általános raktári feladatok

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Csapatmunka
• Targoncavezető engedély

Megkérjük a leendő munkavállalókat, hogy a tárgy mezőben vagy legalább az e-mailben legyenek szívesek feltüntetni, hogy VÁC, mert egyéb esetben nem tudjuk elfogadni a jelentkezésüket.

Fényképes önéletrajzukat, az alábbi e-mail címre legyenek szívesek megküldeni: magicwork14@gmail.com